Nowojorska kancelaria odszkodowawcza dla pracowników

W imieniu naszych poszkodowanych i niepełnosprawnych klientów walczymy jak lwy i bynajmniej nie mamy tu na myśli tylko sprawiania groźnego wrażenia. Zaciekle bronimy interesów każdego klienta, konfrontując się z firmami ubezpieczeniowymi i ich obrońcami. Aby uzyskać należne Państwu pieniądze, walczymy tak długo, jak to konieczne. Pomagają nam w tym talent naszych prawników i lata doświadczenia. Nasze biura znajdują się na Manhattanie i w Queens. Pomagamy klientom ze wszystkich dzielnic Nowego Jorku, Long Island i hrabstwa Westchester.

Najwytrwalsi z wytrwałych

Klein Law Group, P.C., to grupa doświadczonych i oddanych sprawie prawników specjalizujących się w odszkodowaniach pracowniczych. Na czele firmy stoją mecenasi Susan Klein i David Klein. Susan i David uczyli się fachu od swojego ojca Lawrence’a Kleina, będącego pionierem w tej dziedzinie.

Susan Klein pracuje w zawodzie prawnika od 1986 r. Swoje umiejętności procesowe doskonaliła w roli prokuratora hrabstwa, a następnie otworzyła własną kancelarię, aby bronić praw poszkodowanych i niepełnosprawnych pracowników. David Klein zajmuje się wszelkimi aspektami pracowniczego prawa odszkodowawczego od 15. roku życia.

Oddani sprawom naszych klientów: nowojorska kancelaria odszkodowawcza dla pracowników

Wiemy, że odniesienie obrażeń podczas pracy wiąże się z trudnymi chwilami dla Państwa i całej rodziny. Potrzebują Państwo odpowiedzi, uwagi i wsparcia. Prawnicy w Klein Law Group, P.C. poświęcą czas na zapoznanie się z Państwa sytuacją i wyjaśnią dostępne opcje działania w prosty i zrozumiały sposób. Jesteśmy dostępni i uważni, a Państwo zawsze mogą zadzwonić z pytaniami. Nasza kancelaria obsługuje wiele obszarów Nowego Jorku, w tym: Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx, Staten Island, hrabstwo Nowy Jork, hrabstwo Kings, hrabstwo Queens, hrabstwo Bronx i hrabstwo Richmond.

Klienci decydują się na korzystanie z naszych usług, ponieważ jesteśmy nieustępliwi i skutecznie prowadzimy powierzane nam sprawy. Nierzadko jesteśmy w stanie przyspieszyć rozpatrzenie roszczeń naszych klientów o całe tygodnie lub nawet miesiące.

Pomoc na każdym etapie procesu

Nasza kancelaria dysponuje zasobami potrzebnymi do prowadzenia Państwa sprawy na każdym etapie procesu. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej konsultacji z naszą nowojorską kancelarią zajmującą się odszkodowaniami pracowniczymi.