Nowojorska kancelaria odszkodowawcza dla pracowników

W imieniu naszych poszkodowanych i niepełnosprawnych klientów walczymy jak lwy i bynajmniej nie mamy tu na myśli tylko sprawiania groźnego wrażenia. Zaciekle bronimy interesów każdego klienta, konfrontując się z firmami ubezpieczeniowymi i ich obrońcami. Aby uzyskać należne Państwu pieniądze, walczymy tak długo, jak to konieczne. Pomagają nam w tym talent naszych prawników i lata doświadczenia. Nasze biura znajdują się na Manhattanie i w Queens. Pomagamy klientom ze wszystkich dzielnic Nowego Jorku, Long Island i hrabstwa Westchester.

Najwytrwalsi z wytrwałych

Klein Law Group, P.C., to grupa doświadczonych i oddanych sprawie prawników specjalizujących się w odszkodowaniach pracowniczych. Na czele firmy stoją mecenasi Susan Klein i David Klein. Susan i David uczyli się fachu od swojego ojca Lawrence’a Kleina, będącego pionierem w tej dziedzinie.

Susan Klein pracuje w zawodzie prawnika od 1986 r. Swoje umiejętności procesowe doskonaliła w roli prokuratora hrabstwa, a następnie otworzyła własną kancelarię, aby bronić praw poszkodowanych i niepełnosprawnych pracowników. David Klein zajmuje się wszelkimi aspektami pracowniczego prawa odszkodowawczego od 15. roku życia.

Oddani sprawom naszych klientów: nowojorska kancelaria odszkodowawcza dla pracowników

Wiemy, że odniesienie obrażeń podczas pracy wiąże się z trudnymi chwilami dla Państwa i całej rodziny. Potrzebują Państwo odpowiedzi, uwagi i wsparcia. Prawnicy w Klein Law Group, P.C. poświęcą czas na zapoznanie się z Państwa sytuacją i wyjaśnią dostępne opcje działania w prosty i zrozumiały sposób. Jesteśmy dostępni i uważni, a Państwo zawsze mogą zadzwonić z pytaniami. Nasza kancelaria obsługuje wiele obszarów Nowego Jorku, w tym: Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx, Staten Island, hrabstwo Nowy Jork, hrabstwo Kings, hrabstwo Queens, hrabstwo Bronx i hrabstwo Richmond.

Klienci decydują się na korzystanie z naszych usług, ponieważ jesteśmy nieustępliwi i skutecznie prowadzimy powierzane nam sprawy. Nierzadko jesteśmy w stanie przyspieszyć rozpatrzenie roszczeń naszych klientów o całe tygodnie lub nawet miesiące.

Pomoc na każdym etapie procesu

Nasza kancelaria dysponuje zasobami potrzebnymi do prowadzenia Państwa sprawy na każdym etapie procesu. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej konsultacji z naszą nowojorską kancelarią zajmującą się odszkodowaniami pracowniczymi.

Visit Our Video Center To Learn How We Get Results

Badge Top10
Badge Expertise Wc
Badge Expertise Empl
Top Lawyer 2018
David Klein
Rated by Super Lawyers


loading ...
Three Best Rated 2021